Zaburzenia snu u 26-letniej osoby

Mam od kilku dni problem ze snem,caly czas snia mi sie glupoty niby juz nie spie a jednak nie moge sie obudzic,okropne uczucie jakby mnie cos trzymalo i nie chcialo puscic,do tego dretwieja mi rece tak ze nie moge nimi ruszyc, Mam 25 la nie choruje na zadne choroby badania mam wporzadku ostatnio robilam krew.mocz,przewsietlenie pluc itp.Jestem na diecie od 10 dni prawie czy to ma jakis zwiazek z tym?

Lek. Katarzyna Szymczak

Czy była Pani ostatnio narażona na jakieś stresy? w szkole?pracy?rodzinie? Być może przczyna Pani dolegliwości ma podłoże nerowe.
Pozdrawiam