Zaburzenia widzenia a wynik badania EEG

Mam zaburzenia widzenia co 2 tyg. na kilkanaście min . Badanie dna oka- w prawym oku delikatne zatarcie granicy tarczy . EEG- W okolicy ciemieniowo-skroniowej serie fal theta Fsi Hw - nie aktywuje EEG .Serie fal 4,5-5,5 Hz - 70 uV Co mogą oznaczać te objawy ?

Zwłaszcza, że przedstawiony wynik badania jest niekompletny.