Zaburzenia widzenia po zastosowaniu kropli do oczu

Witam nazywam się Lukasz i mam pytanie wczoraj zakroplilem sobie ovzy i po paru minutach oczy zrobiły się czarne i od tej pory ledwo co widzę a jak jest mocne światło to wogóle jaka może być tego prxyczyna?

Witam. Zakropił Pan oczy lekiem poszerzającym źrenice. w zależności od tego jakim źrenice mogą być szerokie 3-5 godz. po Tropicamidum,14 dni po Scopolaminie i 30 dni po Atropinie. Pozdrawiam