Zaburzenia wzwodu oraz bóle brzucha, słaby apetyt i zmęczenie

Witam Serdecznie Mam pytanie do państwa. Od pewnego czasu mam problem ze wzwodem co również przekłada się na bóle brzucha, słaby apetyt oraz zmęczenie. Myślałem że to może być spowodowane infekcja wiec brałem urofuraginum niestety nie widzę żadnej poprawy. Czy te oto objawy mogą wskazywać na jakąś konkretną chorobę?. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam. Grzesiek.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Objawów jest wiele, ale są one niespecyficzne i nie świadczą o żadnej konkretnej jednostce chorobowej. Jednak bez wątpienia wymaga Pan diagnostyki. Sugeruję udać się do urologa i lekarza rodzinnego. Urolog zbada Pana w kontekście zaburzeń erekcji, u lekarza rodzinnego nt. lekarz oceni ogólny stan zdrowia i ewentualne przyczyny występujących pozostałych objawów.