Zaczerwieniona skóra wokół oczu i na wysokości zatok

Witam, często jak wstaję rano wokół oczy oraz na wysokości zatok mam zaczerwienioną skórę, rzadko lekko napuchniętą, plamy nie swędzą ani nie pieczą, gdybym nie spojrzała w lustro nawet bym nie wiedziała, że są. Jestem po anginie i od momentu zachorowania w zasadzie zaczęły się pojawiać, co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby określić przyczynę występowania podanych objawów lekarz musi obejrzeć zmiany na twarzy. Być może są to zmiany po prostu uczuleniowe. bardzo proszę zgłosić się do dermatologa.