Zakrzepica a zabiegi laserowe na kręgosłup

Dzień dobry Państwu. Mam dwa pytania: 1. Czy zabiegi laserowe na kręgosłup, miały wpływ na pojawienie się zakrzepicy. (ból i widoczne na łydce żyły). 2. Czy zaniechanie seksu ma wpływ na uaktywnienie się zakrzepicy, czy lepiej go uprawiać z mężem i jak często. Dziękuję i pozdrawiam Krystyna

Aleksander Ropielewski

Zabiegi laserowe mogłyby mieć wpływ na pojawienie się zakrzepicy w miejscu ich stosowania. Seks nie ma wpływu na powstawanie zakrzepicy, lub ma nieznaczny efekt pozytywny.