Zanik erekcji przy próbach stosunku płciowego

Witam. Od pewnego czasu chce rozpocząć swoje współżycie seksualne z moja partnerka... Niestety jest jeden problem... Gdy partnerka wejdzie na gore lub ja pojawię sie na górze nagle erekcja zanika. Wszystko jest okej. Tylko gdy ma już dojść do seksu. Członek opada.Bardzo mnie to frustruje. W grze wstępnej z erekcja nie ma problemów. Aczkolwiek czuje ze jest dużo mniejsza niż kiedyś... Bardzo prosilbym o jakkolwiek pomoc...

Lek. Tomasz Budlewski

Myśle ze to wina stresu. Im bardziej Pan sie tego boi tym problem narasta. Proszę spróbować sie zrelaksować a jak problem nie zniknie udać sie do seksuologa

Magdalena StusiĹska

Szanowny Panie,
nie pisze Pan jak długo jesteście ze sobą razem. Być może w związek wkradła się rutyna lub ma pan jakieś ukryte obawy w związku z partnerką? Warto pomyśleć, czy nie stawia sobie Pan za dużych wymagań w związku z życiem seksualnym- i przysłowiowo wrzucić na luz, bardzo często to pomaga. Pomocna może być też szczera rozmowa z partnerką o Pana obawach i potrzebach.