Zapalenie dróg moczowych a gęsty, brązowy śluz

Witam . Mam 19 lat . Od 5 lat mam okres. Regularnie wspolzyje z chlopakiem. Dwa tyg temu miałam zapalenie układu moczowego. 2dni temu skończył mi się okres. I od tego momentu na bieliźnie zauważyłam gesty ciemnobrązowy śluz o nie milym zapachu. Co to może być?

Piotr Pilarski

Może to świadczyć o infekcji. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. opis wskazuje na infekcje. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.