Zapalenie grzybobójcze a upławy

je w ciąży zrobiłam morfologie moczu z wynikami poszłam do gin powiedziala ze wyszly nie prawidlowo kazala zrobic posiew moczu przepisala mi duomox i jakies dopochwowe bakterjobojcze duomox bralam caly czas i po badaniach dopiero wzielam ta dopochwowa raz bo okazalo sie ze nie mam bakterii wiec ich nie bralam a duomox tak bo nie wiedzialam ze sa bakteriobojcze i na wizycie wyszlo mam zapalenie grzybobojcze bo uprawialam sex przepisala mi leki a dalej mam duzo sluzu i wkladki zmieniam co chwile

Witam. Jeżeli infekcja ma charakter grzybiczy powinna Pani stosować miejscowo działające globulki grzybobójcze. Proszę stosować się ściśle do zaleceń ginekologa.