Zapalenie żył po każdym zabiegu a zajście w ciążę

Dzień dobry ja mam takie pytanie jestem po zatorze płuc,który nastapił po operacij żylaków,przyjmuje acenocumarolPo każdych zabiegach tkj.artroskopia,usunięcie zylaków icesarskie cięcie zawsze miałam zapalenie żył.Teraz ponownie chciałabym ziść w ciąże ,mam jednego syna z pierwszego małżeństwa.Chciałabym zapytać czy jest to bardzo duże ryzyko ziścia w ciązę a jeżeli bym sie zdecydowała co powinnam wiedzieć i co robić .Bardzo prosze o odpowiedż pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza ginekologa. Konieczna jest odpowiednia modyfikacja dotychczasowego leczenia. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.