Zarażenie się świnką w 38. tc

Jestem w 38tc i się dowiedziałam, że dziecko z którym miałam kontakt wczoraj ma świnkę - dr powiedział, że to końcówka tej choroby. Boję się czy mogłam się zarazić? Czy maleństwu nic nie będzie, jeśli się zaraziłam. Niestety nie wiem czy przechodziłam świnkę jak byłam dzieckiem. Proszę o pomoc. Czy coś trzeba oznaczyć, żeby to sprawdzić?

Lek. Tomasz Budlewski

A czy była Pani szczepiona? Proponuje udać się do lekarza ginekologa.