Zasłabnięcie u 17-letniej osoby

Witam! Mam 17 letnią córkę, miesiąc temu wieczorem nagle zasłabła, prawie zemdlała, powtórzyło sie to wciągu kilku godzin kilkakrotnie, przyjechało pogotowie, w szpitalu komplet badań:eeg, tomograf, krew, wszytsko ok. potas trochę niski ale jej unormowali, wczoraj zdarzyło się to damo, znowu jest w szpitalu. martwię się, bo w szpitalu zrobiono jej miesiąc temu tsh, które wyszło 4,04, lekarze mówią, że wszytsko pod tym względem jest ok. co może jej być?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, na podstawie przedstawionych wyników nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który będzie w stanie ocenić stan córki. Pozdrawiam