Zastosowałam antykoncepcję postkoitalną - czy duże jest ryzyko ciąży?

Witam! Kochałam się ze swoim chłopakiem dosłownie przez pół minuty, nie było wytrysku. Mam cykle 29-dniowe. Okres miałam 14 grudnia a zrobiliśmy to 26 grudnia. Wzięłam tabletkę "po", nie wiemy czy wydobył się preejakulat, jeżeli tak czy jest szansa, że jestem w ciąży? Czy były to dni płodne?
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witaj,
dni płodne zazwyczaj przypadają w połowie cyklu - jest to jednak bardzo indywidualne i stwierdzenie dni płodnych może się odbywać m.in. poprzez samoobserwację np.: śluzu w pochwie. Jeżeli zastosowałaś antykoncepcję postkoitalną prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo małe. Zalecam wizytę u lekarza ginekologa.

Pozdrawiam!