Zastrzyk Purenonem przy nieregularnych cyklach

dzien dobry, mam takie pytanie, mam nieregularne cykle, jestem po zastrzykach purenonem i ovitrelle. cykl trwał dosc długo, robiłam test ciazowy i wyszła jedna kreska ciemniejsa druga jasniejsza. po dwoch dniach pojawiło sie plamienie koloru brazowego a potem zmieniło sie w tak jakby w okres. czy to ciaza? czy juz jej nie ma?poronienie?

Piotr Pilarski

Ciężko to określić na podstawie opisu. Wskazana jest wizyta u ginekologa oraz wykonanie badania bhcg z krwi.

Pozdrawiam.