Zatokowe podłużne więzły, zmian patologicznych nie wykryto

Pan doktor odpowiedział na moje pytanie i bardzo mnie to zaniepokoiło.. na USG Pani dr radiolog napisała że na usg szyji patologicznych wiezłów nie wykryto dodała że sa to zatokowe podłuzne więzły, w pachwinach napisała że patologicznych przepłów nie wykryto, zapomniałam wspomnieć że, jak tylko zaczeły wychopdzic mi te wiezły miałam robione wszystkie badania krwi i moczu ob-6mm leukocytów nie wykryto miałam je powtarzane ok co miesiac.jak mam sprawdzić czy to nowotwór?? o jakie badania prosic??

Powiększone węzły chłonne nie muszą oznaczać choroby nowotworowej. Najczęstszą przyczyną powiększonych węzłów chłonnych jest stan zapalny (infekcja).
Najlepiej jakby Pani udała się wraz z wynikiem oraz swoimi obawami do lekarza rodzinnego lub kierującego na badanie USG w celu konsultacji. Lekarz wtedy Panią zbada i ewentualnie skieruje Panią na dalszą diagnostykę.

Pozdrawiam serdecznie.