Zatrzymanie wody w organizmie i przezroczysty mocz

P.Doktorze; mam dwukrotnie zatrzymanie wody w organizmie.bez opuchniec.Tak wskazało badanie na siłowni. Czuje sie ociezała.Mocz cały czas i po nocy jest bezbarwny aż biały.Co to oznacza? Badania sa dobre.A od nie dawna mam problem z arytmia serca .biore leki;POLFENON I BIOSOTAL. Nadmieniam ,ze 5 miesiecy przed arytmia juz woda mi sie zatrymywała. Bolały stawy. i tak do tej pory jest z ta woda. Pije duzo roznych wod i zioł i nie pomaga. mocz jest cały czs przezroczysty.?

Piotr Pilarski

Konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego. Możliwe, że konieczne będzie włączenie leku moczopędnego.

Pozdrawiam.