Zawał jelita u 77-letniej kobiety

moja babcia (77lat) trafila do szpitala z bolem brzucha-bylo to jakies 3-4h po wystapieniu objawow. lekarze dopiero po 2 dniach odkryli zawal jelita cienkiego,kt notabene mial juz miejsce,gdy babcia byla hospitalizowana.po tych 2 dniach przeprowadzili operacje i wycieli jelito-zostalo babci tylko 70 cm jelita cienkiego.teraz babcia lezy podlaczona do respiratora na oiomie w stanie ciezkim.czy gdyby lekarze w ciagu 24h wykonali operacje babcia mialaby szanse na wyleczenie?

witam,
nie da się przewidzieć sytuacji gdyby pomoc była udzielana inaczej.
Nie wiem jakie badania zostały przeprowadzone pierwszego dnia przy przyjęciu, jak przebiegała diagnostyka - ale na pewno lekarze dołożyli wszelkich starań aby ocenić stan pacjenta