Zawroty głowy i drżenie rąk przy stresie

Pewnego dnia przy duzym stresie zaczelo kręcić mi sie w głowie trzęsły mi się rece i miałam napad płaczu. Teraz myślac o jakiejs sprawie która mnie denerwuje serce bije mi bardzo mocno i źle sie czuje. DLaczego tak mi sie dzieje i co powinnam zrobić w takiej sytuacji. Czekam na szybką odpowiedź.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Podawane objawy mogą być związane z zaburzeniami lękowymi. W celu odpowiedniego zdiagnozowania proponuję konsultację u psychologa lub psychiatry, który specjalizuje się w zaburzeniach lękowych.