Zażycie EllaOne po niezabezpieczonym stosunku.

Witam, tydzień temu zażyłam tabletkę EllaOne, było to niecałe 24 h po niezabezpieczonym stosunku. Było to prawdopodobnie przed/w trakcie owulacji. Dziś bolą mnie piersi, jak na okres. Czy jest to możliwe, by objawy PMS już miały miejsce? Dodam, że 2 dni po zażyciu, w czwartek, było dużo śluzu płodnego, szyjka była otwarta i miękka, myślę, że wtedy mogło dojść do owulacji.

Lek. Tomasz Budlewski

A czy wystąpiło krwawienie? Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.