Zażycie tabletki po podczas okresu po stosunku

współżyłam z chłopakiem w sylwestra, miał prezerwatywę, ale powiedział, ze cos było z nią nie tak. następnego dnia dostałam okresu, ale na wszelki wypadek wzięłam tabletkę "po". Do dziś nie mam okresu, choć odczuwam niewielkie bóle brzucha. jest prawdopodobieństwo , ze zaszłam w ciążę?

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie da się wykluczyć ciaży, chociaż prawdopodobieństwo jest niewielkie.
Pozdrawiam