Zdenerwowanie i ucisk w skroniach a depresja

OD KILKU DNI JESTEMPOD DENERWOWOANA BRALAM LEKI ALE CZESCIWO POMOGLO TERAZ MAM UZUIE W GLOWEI DZIWNE I RAZ Z PRZODU GLOWY RAZ W SKRONIAH I TAK NA ZMIANE CZY TOO OBJAW DEPRESJI

Dzień dobry.

Symptomy o których Pani pisze mogą towarzyszyć depresji ale nie wystarczą żeby ją stwierdzić. Pisze Pani też, że dolegliwości występują od kilku dni a o depresji można mówić, kiedy objawy występują przez co najmniej 2 tygodnie. Wspomina Pani o lekach - być może te dolegliwości są ich skutkiem ubocznym. Sugeruję aby skonsultowała to Pani z lekarzem - przeprowadzi dokładny wywiad i powie co Pani dolega.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.