Zespól bólowy kręgosłupa piersiowego i lędźwiowego oraz prośba o opinię neurologa

Proszę o interpretację opinii lekarza neurologa Zespól bólowy kręgosłupa piersiowego i lędźwiowego bolesność przy palpacji środkowego odcinka kręgosłupa piersiowego Th5 Th10, przeczulica na tułowiu odruchy symetryczne słabe objawy rozciągowe nieobecne Trudności w wykonaniu ruchów naprzemiennych kk górnych Zaburzenie czynnościowe lekka bolesność kręgosłupa szyjnego niedoczulica k górnej Choroby krążków międzykręgowych z uszkodzeniem korzeni nerwów rdzeniowych Dyskopatia Th5 Th6 L4/L5 L5/S1 L3/L4

Lek. Marta Gryszkiewicz

Tu nie ma czego interpretować. To jest opis objawów wybadanych w badaniu fizykalnym. Ewentualne skonfrontowanie opinii jest możliwe tylko i wyłącznie po przeprowadzeniu ponownego badania neurologicznego.