Utrata wagi po wycięciu węzłów chłonnych

Linfodenopadia, hipersplenizm, węzły chłonne niebolesne niewidoczne brak chłoniaka Dyskopatia L4\L5 L5\S1 bulding disc l3\l4 Padaczka , bolesność przy palpacji środkowego odcinka kręgosłupa piersiowego TH5-Th10 Od wycięcia pakietów węzłów chłonnych robię się kościsty nie stosuje żadnej diety a bardzo szybko tracę wagę. Jem mało a często nasycenie do pełna powoduje zmęczenie i niemal natychmiastową senność. Krew poziom limfocytów 20,0 reszta w normie Psyche w normie. Co może mi dolegać?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do hematologa.