Zgrubienie na ręce powyżej łokcia

Witam.Od kilku lat mam lekkie zgrubienie na prawej rece powyzej lokcia od zewnetrznej strony.Jest tam mala plamka wydaje mi sie,ze to poprostu male znamie,lecz co mnie zastanawia,ze to jest zawsze cieple,kiedy dotykam czuje w tym miejscu cieplo. Jest to lekko zgrubione ale nie moge powiedziec ,ze to jest twardy guzek .Reka nie boli,lecz czasami czuje jakby byla slabsza niz zawsze .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisaną zmianę powinien ocenić lekarz POZ, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.