Czerwone krostki na ręce z niewiadomych przyczyn

Witam. Wczoraj pod wieczor zauważyłam na mojej rece w odcinku od lokcia do ramienia od strony wewnetrznej reki. Tam gdzie dotyka sie z cialem. Takie male czerwone kropeczki, podobne do piegow ale to nie one. Jest ich bardzo duzo kolor od rozowego po czerwony, wygladaja troche jak male krwiaczki. Nie wiem co to moze byc a nie znika wcale..

Lek. Katarzyna Szymczak

Swędzą? Może to uczulenie np na proszek? Płyn do kąpieli? W razie niepokoju sugeruję wizytę u dermatologa.
Pozdrawiam