Zjedzenie pestek z jabłka a możliwe zatrucie

Gdy zjadłam z 8 pestek od jednego jabłka i połączyłem to z 4 tabletkami witaminy c cos mi bedzie ? Od tego momentu złe sie czuje przyspiesza mi serce. Ile moze potrwać zatrucie amigdalina? I kiedy sie zregenerują i odtruja komórki ?

Witam,

szczerze mówiąc to wątpię, że źle się Pani czuje po pestkach, raczej zastanawiam się dlaczego przyjeła Pani aż 4 tabletki witaminy C za jednym razem?
Myślę, że niebawem poczuje się Pani lepiej.

Pozdrawiam
Joanna Wasiluk
Dietetyk