Złe samopoczucie po jednorazowym zapaleniu dopalacza

witam 4 dni temu pierwszy raz zapaliłem dopalacza i 3 dni temu tez wypiłem troche piwka w nocy nie moge spac ja juz rano wstaje to mam nogi i rece takie sałbe poł dnia boli mnie nikiedy głowa co jakis czas chodze to taolety zrobiec kupe w nocy jaki spie nie moge spac ani ja lewe ani prawej bo szyszłe bicie serca tylko spie na plecach tez nikiedy nwm co sie zemnom dzieje byłem wczoaraj w szpitali zrobili mi ekg z serce wszstko ok i krew tez pobrali tez jest ok ile jeszce dni moge sie takc czuc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy te mogą utrzymywać się dość długo. Jeżeli w ciągu tygodnia nie ustąpią sugeruje konsultację z lekarzem.