Złe samopoczucie po wycięciu narośli z ramienia

około pół roku temu wycięto mi na ramieniu narośl , przyszedł taki oto wynik: dermatofibrohistiocytoma.excisio completa. czy po takim zabiegu możliwe są jakieś dolegliwości, gdyż od tego zabiegu zacząłem bardzo żle się czuć , jestem osłabiony , codziennie gorączkuje i bardzo bolą mnie stawy i ogólnie wszystkie kości? z góry bardzo dziękuję za odpowiedz

Konieczna kontrola onkologiczna , lekarz operator powinien wiedzieć gdzie z takim rozpoznaniem Pana skierować - najlepiej do Centrum Onkologii na Ursynowie lub innego , najbliższego Centrum Onkologii ,zż