Złe samopoczucie po stosowaniu leku Egistrozol

Od półtora roku biorę egistrozol (rąk piersi hormonozalezny) Od niedawna czuje się ospala, zmęczona i bolą mnie stawy zwłaszcza rano.Mam pytanie, czy moje objawy mogą być związane z braniem tego leku.Opisane symptomy są przypisane do egistrozolu, zastanawiam się dlaczego przez ponad rok czułam się świetnie. Jestem po menopauzie, jakie są zamienniki egistrozolu, które są mniej uciążliwe? Z onkologiem prowadzącym mam kontakt co pół roku a chciałabym sobie pomóc.Bede wdzieczna za odpowiedz.

Za mało wiem o Pani stanie ogólnego zdrowia , aby móc odpowiedzieć autorytatywnie! Proszę skontaktować się choćby telefonicznie z onkologiem prowadzącym!!! zż