Zmęczenie, senność, depresja, zaparcia, nieregularne miesiączki i ucisk na klatce piersiowej a wynik badania TSH

Zmęczenie,ciągła senność,depresja,zaparcia,nieregularne miesiączki,zimne dłonie i stopy,bardzo częste ziewanie,uczucie jakby coś ciążyło na klatce piersiowej, czy przy wynikach TSH 1.160 (norma 0.27 - 4.2), fT3 4.290 (3.95 - 6.8), fT4 za niski 0.793 (0.932 - 1.7) to może być problem z tarczycą?

To jest ważna sprawa do przeanalizowania i wyników Pani badań i objawów, które Pani opisuje i uzupełnienie jeszcze danych o wywiad. Z tymi pytaniami najlepiej zgłosić się do ENDOKRYNOLOGA, do gabinetu endokrynologicznego. Tam uzyska Pani nie tylko odpowiedź na swoje pytanie ale również leczenie i opiekę medyczną, jeśli potrzebuje Pani również w związku z objawami innej pomocy specjalistycznej to również lekarz specjalista może Pani odpowiedzieć na takie pytanie i pokierować. Pozdrawiam