Zmiana Birads a konieczność badania histopatalogicznego

Witam, mam 44 lata i wyktyto u mnie zmianę Birads-3 , węzły chłonne ok, zmiana dobrze ograniczona hypoechogeniczna, wielkości ok 1 cm. i torbiel połą( dwie złączone) wielkości 3 cm. Mam zaleconą obserwację,ale jaką mam pewnośc ,że po 3 miesiącach to nie będzie już rak? Chcę zrobić biopsję,ale nie wiem jaki rodzaj byłby najlepszy, czy sprawdzić też torbiel? Wiem,że w niej moga też być komórki nowotworowe.

Decyzja co do dalszego postępowania należy do specjalisty pod opieką którego Pani się znajduje! Pani rola to zgodzić się lub nie na jego propozycje , zż