Zmiana godzin przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych

Witam. Od jakiegoś czasu biorę tabletki antykoncepcyjne. Zmieniłam sobie porę przyjmowania z 20 na 7 rano dlatego, że nie zawsze o tej 20 jestem w domu. W każdym razie pewnego dnia zorientowałam się, że zapomniałam wziąć tabletkę. Nie minęło 12 godzin więc ze spokojem chciałam ją przyjąć. Wtedy z przerażeniem odkryłam, że tej z dnia poprzedniego również nie wzięłam. Nie wiem jak to możliwe bo byłam przekonana, że ją wzięłam. Było wcześnie rano, może z zaspania ubzdurało mi się, że wzięłam, nie w

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę postępować zgodnie z zaleceniami dotyczącymi pominięcia tabletki zawartymi w ulotce dołączonej do leku.