Zmiana na jajniku o niejednorodnym obrzeżu w TK

Witam. W pazdzierniku 2015 tomograf wykazal zmiane na jajniku 1,5 cm o niejednorodnym obrzezu,wzmacniajacym sie po podaniu kontrastu.Mialam robione usg dopochwowe u trzech lekarzy,ktore nic nie wykazało,test roma i ca-125 wporządku. Teraz w styczniu okazalo sie,ze jestem w ciazy. Powiem szczerze,ze się boje ze moglby byc to jakis guzek.Prosze o poradę.

Raczej skoro dodatkowe badania są w normie nie ma powodu do niepokoju. W chwili obecnej należy zająć się ciążą i prawidłowo ją poprowadzić (proszę spełniać na bieżąco zalecenia ginekologa prowadzącego).