Zmiany skórne na skórze u 3-miesięcznej córki

witam moja córka 01.12.2014 skończy 3 miesiące; jakiś czas temu jej skóra głowy zaczęła się łuszczyć, jest zaczerwieniona, dotknęło to również okolic uszu i policzka. Reszta ciała(plecy, brzuszek) jest ładna.Córka nie wydaje się być niespokojna, nie ma również innych problemów typu gorączka czy biegunka. jest karmiona wyłącznie piersią na żądanie. co robić?? jakie stosować leki?? pozdrawiam Anna

Witam,
być może to ciemieniucha.
Proponowałabym kontakt z pediatrą, który obejrzy dokładnie skórę dziecka.
Najczęściej zwalcza się ją za pomocą codziennego mycia głowy szamponem i nacierania skóry naturalnymi olejami roślinnymi np. olejem kokosowym, oliwą z oliwek czy olejem słonecznikowym.