Zmiany trądzikowe, mdłości i ból piersi a stosowanie plastrów antykoncepcyjnych

Witam, zaczęłam brac środki antykonc. Na początku były to Yassminella niestety źle się po nich czułam, wyskakiwaly mi pryszcze, ciągle miałam plamienia, źle samopoczucie. Po kolejnej wizycie zostały przypisane mi plastry Evra założyłam 2 plaster i jest lepiej niz przy pigułce natomiast występują pryszcze(nie jest ich dużo jak poprzednio) od czasu do czasu czuje mdłości i ból piersi. OD CZAS do czasu występuje plamienie ale bardzo niewielkie.CZY TO OZNACZA ZE RORÓWNIEŻ MOGĄ BYC DLA MNIE NIEODPOW?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane objawy mogą być spowodowane działaniami niepożądanymi tabletek antykoncepcyjnych. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.