Zwężenie pola widzenia u 16-latka

Mój syn(16 lat) miał 3 epizody zawężenia pola widzenia bardziej lewostronnego, mroczki i problemy z czytaniem czy pisaniem trwające około 1/2h do 1h po czym następował silny ból głowy trwający około 1h. Rezonans wykazał w tylnym dole czaszki torbiel pajęczynówki 10x19x36mm oraz podejrzenie mikrogruczolaka przysadki mózgowej. Syn b.intensywnie trenuje piłkę nożną i jest załamany bo lekarze odradzają mu z tymi przypadłościami. Czy homeopatia może go wyleczyć? Jak umówić z Panem wizytę?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza neurochirurga. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.