Hipoplazja w wyniku badania a bóle głowy u 16-latka

W srodkowym dole czaszki po str.prawej przy skrzydle wiekszym kości klinowej torbiel pajeczynówki 24x11x10 powodujaca hipoplazje przylegajacych bruzd płata skroniowego. MRI głowy bez kontrastu i z kontrastem. wiek pacjenta 16 lat, 4 lata temu była robiona TK nie wykazała nic. Występują bóle głowy ( 2-3 razy w miesiącu) nadmieniam ze syn jest w silnym okresie wzrastania, w ciągu 3 miesięcy 5 cm urósł. Nigdy nie miał żadnego urazu głowy ani operacji. Proszę o radę i co to oznacza hipoplazja

Wskazana pełna konsultacja
Zależy jakie objawy? Inne schorzenia i wyniki.
Moze dodatkowo badanie EEG? Obraz MRI wykazał torbiel pajeczynówki w okolicy płata skroniowego. ale poza tym w normie
Pozdrawiam