Andenoma tabulare. Dysplasia minoris gradus

Czy może Pan przetłumaczyć wynik kolonoskopii: Andenoma tabulare. Dysplasia minoris gradus. Excisio completa. Pozdrawiam

Gruczolak - nowotwór łagodny. Małego stopnia dysplazja. Dysplazja to takie zmiany cytologiczne i architektoniczne komórek, które wskazują na ich nowotworowy charakter. Excisio completa tzn, że dokonano całkowitego usunięcia patologicznych zmian. Z polskiego na nasze - jest pani zdrowa, ale musi pani co jakiś czas powtarzać badanie, tak co 2 lata