Arytmia migotania przedsionków i bóle w klatce piersiowej

WITAM. W LISTOPADZIE LEZALAM W SZPITALU I STWIERDZONO ARYTMIE MIGOTANIA PRZEDSIONKOW ZALECONO MI ABLETKI BIOSOTAL 3 RAZY DZIENNIE PO 80MG.PO TYCH TABLETKACH JESTEM BARDZO SENNA I OBOJETNA NA WSZYSTKO TERAZ JUZ Z TYM SOBIE NIE RADZE DO TEGO DOSZLY DZIWNE BOLE W KLATCE PIERSIOWEJ TRZESIENIE RAK ZMIANA NASTROJOW.POPROSTU APATIA NA WSZYSTKO.

Witaj,
sposób,w jaki mówisz o swoim stanie nie uwzględnia w ogóle czynnika psychicznego a jedynie fizyczne objawy i sposoby ich leczenia przy pomocy medykamentów.Jeżeli korzystasz z leczenia specjalistów z kręgu lekarzy,nie jestem kompetentna,by komentować stosownośc farmaceutyków.Jeżeli natomiast lekarz podważa Twoje złe samopoczucie albo kwestionuje jego związek z prowadzonym leczeniem,możesz spróbować poruszyć ten problem wprost albo zgłosić się na wizytę u psychologa/psychoterapeuty i podjąc na razie leczenie równoległe/psychoterapię/.Sprawdzisz wówczas,która z metod jest dla Ciebie właściwsza.Tak,czy owak,nie rezygnuj bez konsultacji z obecnego leczenia ale zacznij od zaproponowania leczenia dwutorowego,najlepiej w tej samej placówce lub u osoby ,która z nią współpracuje/myślę o leczeniu w ramach NFZ/.Inne formy,niestety są odpłatne.Warto jednak zatroszczyć się o psychiczny wymiar własnego zdrowia,na który serce reaguje najczęściej.
Pozdrawiam serdecznie