Badanie guzka w piersi

Witam .rok temu podczas badania nie stwierdzono zmian .Wykryto u mnie guzek w prawej piersi o wymiarze 11/8 .Wdniu dzisiejszym okazalo sie ze teraz guzek jest o wymiarze 13 /8 . Jak do dotad bylam tylko na obserwacji ,co oznacza ta zmiana ?

Sama informacja na temat wielkości to za mało, zważywszy na Pani wiek, prawdopodobna zmiana o cechach gruczolaka, proponują zgłosic się do lekarza prowadzącego, może zaleci wykonanie biopsji, co wyjaśniłoby charakter zmiany