Badanie krwi 50-latki

WITAM MAM 50 LAT I WYNIK WBC 15,1 GRAN 12, LIM15,7 CO TO MOŻE OZNACZAĆ.BEATA

Lek. Marta Gryszkiewicz

Pojedyncze wskaźniki morfologii bez opisu stanu klinicznego są bezużyteczne i nie da się ich poddać interpretacji. Proszę określić stan ogólny osoby przebadanej, jej choroby przewlekłe, zażywane leki. Morfologia powinna zostać skonsultowana z lekarzem, który zlecił jej wykonanie lub lekarzem rodzinnym.