Biała wydzielina z pochwy po stosunku?

Uprawiałem z dziewczyną seks w zabezpieczeniu, lecz po stosunku zaczęła wypływać biała wydzielina nie wiem co to może być jak sprawdzałem prezerwatywę nie pękła boję się żeby moja dziewczyna nie miała dziecka ponieważ ona nie chce tego. Proszę o radę lub mi ktoś powie co to może być?

Witam serdecznie.

Jeżeli nie była to sperma to najprawdopodobniej była to pochwowa wydzielina fizjologiczna.
Produkowana jest ona prze gruczoły znajdujące się w drogach rodnych. Ma ona ułatwić stosunek. Gdyby wydzielinie towarzyszył nieprzyjemny zapach, ból lub pieczenie pochwy może to świadczyć o stanie zapalnym w obrębie dróg rodnych.
Pozdrawiam