Biorę tabletki antykoncepcyjne od kilku lat i ostatnio mój okres trwał 1,5 dnia. Czy jest coś nie tak?

Witam, jestem zaniepokojona bo biorę tabletki od kilku lat mam 19 lat. Ostatni okres trwał zaledwie 1,5 dnia boję się, że coś jest nie tak? Mogę być w ciąży? Miałam takie same objawy przed okresem jak zawsze. Proszę o odpowiedź.
19 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Jeżeli tabletki są przyjmowane prawidłowo to prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest minimalne.
Krwawienie z odstawienia mogą różnić się nieco obfitością i czasem trwania, u niektórych kobiet mogą nawet czasami nie występować.

Proponuję skonsultować problem podczas następnej wizyty u ginekologa.

Redakcja abcZdrowie.pl