Blada cera i sine usta

Mam 28 lat i jestem strasznie blady i bardzo szybko robią mi się sine i suche usta. Lekarz pieszego kontaktu powiedział ze wyniki mam w normie i ze nie występuje niedokrwistosc ani anemia. Mimo to skóra blada jak ściana. W rodzinie nikt tak nie mam tylko ja. Czym może to być spowodowane czego mi brakuje i jak z tym walczyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza endokrynologa.