Ból brzucha i biegunki po połykaniu spermy

Witam! Mam problem, od 3-4 miesięcy podczas seksu oralnego połykam spermę mojego partnera. Do tej pory nie miałam żadnych skutków ubocznych ale od jakiegoś czasu boli mnie brzuch, zdarzają się biegunki. Nie mam żadnego problemu psychicznego z tym, kocham partnera. Co mam robić, jakie mogą być tego przyczyny??!

Witam! Opisane dolegliwości raczej nie są związane z połykaniem spermy podczas seksu oralnego. Proszę zwrócić uwagę po jakim rodzaju pokarmu pojawia się biegunka i wyeliminować go z pożywienia. Warto również udać się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowe badania.