Ból brzucha w okolicy prawego podbrzusza i krew w stolcu a zapalenie wyrostka

Witam, od rana boli mnie brzuch w okolicy prawego podbrzusza...leki rozkurczowe, przeciwbólowe i od jelita wrażliwego nie działają, czy to może być zapalenie wyrostka?dodam też,że w stolcu pojawiła się też krew. Na codzień leczę się na nadwrażliwe jelito, przyjmuje takie leki jak duspatalin czy controloc. czy powinienem się niepokoić i czy udać się dzisiaj do jakiegoś lekarza czy przeczekać do jutra

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza, niezbędne badanie. Na podstawie opisu nie można nic więcej stwierdzić.