Ból brzucha, wymioty, ból pleców i sutków a możliwość ciąży

witam miałam okres od 15 do 18 stycznia w tamtym miesiącu pominełam chyba 2 tabletki antykoncepcyjne a od środy 28 już nie biore wogóle bo myślałam że to ciąża bo boli mnie brzuch tak jak na miesiączkę jest mi niedobrze wczoraj nawet zwymiotowałam bolą mnie plecy dolna część i sutki są bardziej wrażliwe zrobiłam a testy ale 4 dni temu i były negatywne a teraz to już sama nie wiem czy mogę być w ciąży?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Pytanie, czy doszło do stosunku mogącego skutkować ciążą. Jeśli tak proszę wykonać pomiar b-hcg we krwi. Jeśli nie objawy mogą być spowodowane innymi czynnikami dlaczego proponuję udać się do lekarza w celu przeprowadzenia badania klinicznego.
Pozdrawiam