Ból głowy i stawów po usunięciu migdałków

Moja córka jest po wycięciu migdałków. Ciągle boli ją głowa i ma problemy z bolącymi stawami, miała robione badania. Oto wyniki: P-ciała p/cytrulinowe <0,50 U/ml; P-ciała p/jądrowe ujemne a wartość indeksu ANA to 0,45. krew: OB6/h; L6,3tys/ul; Er4,62mln/ul; Hb8,5mmol/L; Htk0,397L/L; płytki krwi170tys/ul; APTT36sek mocz: pH6; c.w.1015; białko uj.; cukier uj.; aceton uj.; urob.norma; nabł.pł.nieliczne; L:5-10; Er św3-5; pasma śluzu d. liczne. Czy wszystko jest w porządku? Z góry dziękuję.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki nie wskazują na żadne istotne nieprawidłowości. Jeśli jednak dziecko skarży się na dolegliwości bólowe stawów sugeruję konsultację ze specjalistą reumatologiem dziecięcym.