Ból nerki i stan zapalny

Witam, od dłuższego czasu z przerwami boli mnie prawa nerka. Jest to ból kłujący i nieprzyjemny, boli tak samo niezależnie czy siedzę/leże itd. Bolało tak samo ok miesiąc temu, później samo przeszło teraz ból powrócił i jest silniejszy. Jakiś czas temu miałam również robione badanie krwi które wykazało stan zapalny. Boje się że to mogą być kamienie, mam dopiero 21 lat. Gdzie mogę się udać przez weekend do lekarza aby wykonać niezbędne badania?

Aleksander Ropielewski

W takich przypadkach pomocy doraźnej udziela nocna pomoc lekarska a w przypadkach zagrożenia życia szpitalne oddziały ratunkowe. Na pewno przydałoby się zrobić badanie USG jamy brzusznej i badanie ogólne moczu.