Ból pod lewą pachą i zapalenie węzłów chłonnych

po południu zaczęłam odczuwać ból pod lewą pachą, najbardziej odczuwalny jest podczas ruchu całą ręką czy też ścisku. dzień później byłam u lekarza POZ i powiedział że to stan zapalny węzłów chłonnych. zapytał czy ostatnio byłam przeziębiona albo czy gorączkuję, odpowiedziałąm że nie i powiedział że nie wie czym to zapalenie jest wywołane. przez 4 dni mam brać ibuprofen i po niedzieli do kontroli, czy to pomoże by zszedł guzek?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proponuję udać się do lekarza wg jego zaleceń.